Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
info@timireal.sk

Prenájom 1 izb. bytu vo vynikajúcej lokalite – Račianske mýto

Detaily

Exkluzívne ponúkame na prenájom príjemný, priestranný, kompletne zariadený a zrekonštruovaný 1 izbový byt na ulici Šancová – mestská časť Bratislava Nové Mesto o celkovej výmere 43 m2. Byt je tichý nakoľko je orientovaný do vnútro bloku, je presvetlený (orientácia na dve svetové strany V a Z) a kompletne zariadený. Nachádza sa na 2/5 bez výťahu. Do bytu sa vstupuje cez pavlač, ktorú je možné využívať ako loggiu, nakoľko sa nachádza ako posledný byt na pavlači.

Dispozícia bytu – viď priložený pôdorys: vstup cez pavlač, vstupná chodba, ktorá je plynulo prepojená s celým bytom. Zo vstupnej chodby sa vstupuje do kúpeľne s oknom spojenej s WC, kde nájdeme sprchový kút. Celý byt je riešený ako otvorený priestor, čo umocňuje jeho veľkosť.  Kuchyňa je oddelená od izby barovým pultom so sedením. Kuchynská linka je kompletne zariadená spotrebičmi. V izbe sa nachádza rozťahovací gauč, manželská posteľ a nábytok. Dostatok úložného priestoru zabezpečí samostatný vstupný šatník.

Byt je vhodný pre jednotlivca, alebo pár na dlhodobý prenájom. Pes je povolený. Voľný je od 01.03.2022 alebo dohodou. Ceny bytu je konečná s energiami vrátane internetu a TV.

Vynikajúca občianska vybavenosť – OC Centál, Tržnica, LIDL, Klubovňa, pošta, banky, obchody, kaviarne, viechy, reštaurácie, poliklinika, park na Račianskom mýte ako aj centrum mesta. Bezproblémová je aj doprava využitím MHD liniek do celého mesta z Trnavského alebo Račianskeho mýta. Parkovanie je možné pred domom, alebo v jeho blízkom okolí.

V prípade ďalších otázok a dohodnutia si obhliadky ma neváhajte kontaktovať.

Vlastnosti

  • šatník
  • Zariadený