Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
info@timireal.sk

Predaj slnečného 3 izb. bytu s loggiou pri Draždiaku Petržalka  

Tematínska, Petržalka, Slovensko

Detaily

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný 3 izb. byt umiestnený na ulici Tematínska, v pokojnej časti Bratislavskej Petržalky časť Lúky. Celková výmera bytu je 64,64 m2 + zasklená loggia 3,61 m+ pivnica 1,37 m2 – celkom 69,62 m2.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný – nové brány, zateplenie, nová strecha, vstup na čip, 2 x nový výťah – osobný, nákladný a kompletne vymenené domové rozvody). 

Byt sa nachádza  6/12 a prešiel staršou rekonštrukciou (výmena jadra, sanity, kuchynskej linky, vstupných dverí, interiérových dverí, podláh, okien so žalúziami a sieťkami proti hmyzu a 3-mi vstavanými skriňami na mieru). Elektrické rozvody sú pôvodné. Orientácia bytu je V a Z. Dobrá dispozícia bytu: 3 neprechodné izby, veľká hala, kuchyňa so zasklenou loggiou, predsieň, kúpeľňa s vaňou a práčkou a samostatné WC  – viď priložený pôdorys. Do bytu vstupujeme z uzamykateľnej chodby cez predsieň, kde je vstup do samostatného WC a do kúpeľne. Ďalej prejdeme do veľkej haly, ktorá ma cez celú šírku vstavanú skriňu. Z haly sa ďalej vstupuje do 3 samostatných, neprechodných izieb (v dvoch sa nachádzajú vstavané skrine) a tiež do samostatnej kuchyne s jedálenským stolom, kde sa nachádza zasklená loggia. Kuchynská linka je v tvare L, v ktorej sa nachádza šporák, digestor, chladnička s mrazničkou a vstavaná umývačka riadu. Zasklená loggia poskytuje možnosť oddychu, alebo môže slúžiť aj odkladania vecí. 

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – potraviny TERNO a zmrzlina priamo pod bytovým domom, v blízkom okolí Technopol, Tesco, Billa, Kaufland, pošta, banky, škôlka, škola, nemocnica a poliklinika). 

Blízkosť jazera Veľký Draždiak, Južných lesov a tiež hrádze Vám zabezpečí kľudné a pokojné bývanie a tiež aj relax po práci. 

Dobrá dopravná dostupnosť do centra mesta ako aj na diaľničný obchvat. Zástavky MHD sú v blízkosti domu a parkovať môžete na viacerých parkoviskách v okolí bytového domu. Byt je okamžite voľný. Energetický certifikát na vyžiadanie. Platba možná aj na HYPO. Pozemok pod bytovým domom je v spoluvlastníctve majiteľov bytov. V prípade ďalších otázok a dohodnutia si obhliadky ma neváhajte kontaktovať. 

Vlastnosti

  • Dobré parkovanie
  • Ihneď voľný
  • Loggia
  • Pivnica
  • Plastové okná
  • Samostatné WC
  • Umývačka riadu
  • Vaňa
  • Zateplený bytový dom