Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
info@timireal.sk

Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe KLINGERKA 33p + parking

Súkennícka, Bratislava, Slovensko

Detaily

Ponúkame na prenájom 2-izbový kompletne zariadený, klimatizovaný a slnečný byt s panoramatickým výhľadom. Byt nebol ešte nikým obývaný – všetko zariadenie je úplne nové. Celková výmera bytu je 64,6 m2 vrátane balkóna 4,9 m2. Byt sa nachádza v žiadanej lokalite Bratislavy – časť Ružinov Nivy na hranici Starého Mesta, v novostavbe KLINGERKA na ulici Súkennícka.

Orientácia bytu je na  juhovýchod.

Byt sa nachádza na 33 p. z 35 p., budova disponuje 5 rýchlovýťahmi.

Byt má ideálnu dispozíciu – viď priložený pôdorys:

– vstupná chodba, odkladací priestor – vstupný šatník, samostatné WC s umývadlom, samostatná kúpeľňa s umývadlom, vaňou a práčkou,

– nepriechodná klimatizová izba – spálňa, vstavaná skriňa, manželská posteľ,

– klimatizovaná obývacia izba spojená s jedálňou a kuchynským kútom s plne vybavenou kuchyňou spotrebičmi,

– balkón s panoramatickým výhľadom na prístav.

Byt disponuje vysokým štandardom:

– veľmi dobrá dispozícia ako aj samotná orientácia,

– veľkoformátové panoramatické okná (3 sklá) s mikrovetraním, so žalúziami,

– bezpečnostné dvere,

– 2 klimatizačné jednotky,

– video vrátnik.  

K novostavbe bytového domu KLINGERKA z roku 2022 prislúcha veľký park s výmerou cez 5 000 m2, ktorý sa rozprestiera od parkoviska pri obytnej veži až k rodinným domom. Na tejto veľkej ploche nájdeme zeleň, detské ihrisko, plochu s workoutovými strojmi, ihrisko na loptové hry a tiež príjemné posedenie v parku.

KLINGERKA disponuje recepciou a SBS 24/7 na prízemí bytového domu a je umiestnená do novovybudovanej zóny, len pár krokov od Nového SND, OC EUROVEA, OC AS NIVY a administratívnych budov. Novostavba sa nachádza v tesnej blízkosti centra Bratislavy a obyvatelia tu nájdu kompletnú občiansku vybavenosť. Lokalita poskytne pre každého široké možnosti či už na aktívny oddych – blízkosť hrádze je ideálna pre tých, ktorí športujú, ale tiež aj pre tých, ktorí uprednostňujú relax pri kultúre, alebo pri kávičke či poháriku vína na terase s výhľadmi na Dunaj.

Budova má energetický certifikát A. Parkovanie je zabezpečené vyhradením vonkajším parkovacím miestom pri vstupe do bytového domu. Majiteľ uprednostňuje dlhodobý podnájom pre jednotlivca, alebo pár, bez domácich zvierat. K cene nájmu sa pripočítava 150 Eur mesačne za energie vrátane TV a internetu a 80 Eur mesačne za vonkajšie parkovacie miesto. Pri podpise zmluvy sa platí mesačné nájomné + depozit vo výške mesačného nájmu + provízia pre RK vo výške ½ nájmu. Voľný okamžite. V prípade ďalších otázok a dohodnutia si obhliadky ma neváhajte kontaktovať. 

Vlastnosti

  • Balkón
  • ihneď voľný
  • Klimatizácia
  • Parkovacie miesto
  • Recepcia
  • Vaňa
  • Zariadený