Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
info@timireal.sk

Predaj 2 izb. bytu ŠTRKOVEC RUŽINOV

Haburská, Bratislava, Slovensko

Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt  v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite v Ružinove na Štrkovci na ulici Haburská o celkovej výmere byt 52,24 m2 + pivnica o výmere 4,55 m2 = celkom 56,79 m2. Orientácia bytu je na západ. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí viac ako 3,5 m nad zemou bez balkóna v kompletne zrenovovanom panelovom dome. Bytový dom je zateplený a má novú strechu, vymenené okná, domové stúpačky, nové dlažby a obklady v spoločných priestoroch, nový výťah fungujúci už od vstupu do bytové domu. Vstup do bytového domu je bezbariérový a zabezpečený na čip.

Pre dispozíciu viď priložený pôdorys. Byt je v pôvodnom, slušnom stave a prebehla v ňom staršia čiastočná rekonštrukcia: výmena plastových okien s vonkajšími žalúziami a sieťkami proti hmyzu, výmena vstupných dverí a rekonštrukcia kúpeľne a WC.

Byt ponúka komfortné bývanie vo vynikajúcej a tichej lokalite na Štrkovci v Bratislavskom Ružinove v blízkosti Štrkoveckého jazera a tiež aj jazera Kuchajda. Občianska vybavenosť v pešej dostupnosti: potraviny Terno a reštaurácia Hostinec u Deda, ďalej Billa, Tesco, Kaufland, Fresh market, Klientske centrum, OC Helios, trh, nemocnica, ZŠ a MŠ, parky, ihriská, reštaurácie, obchody, kaviarne, vinotéky, bary, služby a banky. Pri dome sa nachádzajú zástavky MHD v rámci mesta na každý smer. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené na okolitých parkoviskách pri dome. Dobrá dostupnosť do mesta ako aj na diaľnicu. Byt je okamžite voľný. Platba možná aj na HYPO úver. Zastavané pozemky nie sú v spoluvlastníctve majiteľov bytov. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade ďalších otázok a dohodnutia si obhliadky ma neváhajte kontaktovať.

Vlastnosti

  • Bezbarierový
  • Dobrá lokalita
  • Ihneď voľný
  • Parkety
  • Pivnica
  • Samostatné WC
  • Slnečný