Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
info@timireal.sk

Na prenájom 3-izbový byt v komplexe SKY PARK + 2 x parking

Čulenova, Bratislava, Slovensko

Detaily

Exkluzívne ponúkame na prenájom 3-izbový kompletne klimatizovaný a zariadený slnečný byt s dvomi parkovacími miestami v garáži. Celková výmera je 89,14 m2 (byt 81,37 m2 + loggia 5,16 m2 + pivnica 2,61 m2). Byt sa nachádza v žiadanej lokalite Bratislavy – časť Staré Mesto, v novom obytnom komplexe SKY PARK od Zaha Hadid – veža I. na ulici Čulenova.

Orientácia bytu je na východ s krásnym výhľadom.

Byt sa nachádza na 22 p. z 29 p., budova disponuje 4 rýchlovýťahmi. Súčasťou projektu SKY PARK je aj neobmedzený prístup na terasu na 30.poschodí s panoramatickým výhľadom na celé mesto. Na každom poschodí sa nachádza separovaný zhod odpadu.

Byt má ideálnu dispozíciu:

– vstupná chodba s dvoma veľkými skriňami, samostatné WC s umývadlom, samostatná kúpeľňa s dvoma umývadlami a vaňou, samostatná technická miestnosť s práčkou a sušičkou,

– 2 nepriechodné samostatné izby, v hlavnej spálni je manželská posteľ a dve veľké skrine + dve komody, v detskej izbe/pracovni je posteľ a skriňa – po dohode s majiteľom je možné dozariadiť,

– obývacia izba s TV a sedačkou v tvare U je spojená s jedálňou s jedálenským stolom a 4 stoličkami a plne vybavenou kuchyňou spotrebičmi s ostrovčekom, s ktorej sa vychádza na loggiu s posedením a nádherným výhľadom na zimný prístav,

– viď priložený pôdorys.

Byt disponuje vysokým štandardom:

– veľmi dobrá dispozícia ako aj samotná orientácia – východ,

– veľkoformátové hliníkové panoramatické okná so žalúziami a závesmi,

– drevené podlahy, drevené dvere zo zapustenými pántami v drevených zárubniach, bezpečnostné a protipožiarne vstupné dvere,

– stropné chladenie – klimatizácia v celom byte – v každej miestnosti zvlášť nastaviteľná teplota a rekuperačný systém,

– individuálne ovládanie kúrenia, v každej miestnosti zvlášť nastaviteľná teplota,

– videovrátnik,

– dostatok úložného priestoru,

– zariadenie.

Nový bytový komplex SKY PARK od Zaha Hadid  z roku 2020 – budova disponuje 24 hodinovou recepciou na prízemí bytového domu a tiež strážnou službou, obchodmi, službami, kaviarňami a reštauráciami priamo v areáli veží. V areáli obytných veží nájdeme detské ihriská, relax zóny ako aj workout ihrisko. Obytné veže SKY PARK sú umiestnené do novovybudovaného nábrežia Dunaja, len pár krokov od Nového SND, OC EUROVEA, OC NIVY a administratívnych budov: Tower 115, ZSE, Landererova 12 a Pribinova 19. Komplex sa nachádza v centre Bratislavy a obyvatelia tu nájdu kompletnú občiansku vybavenosť. Lokalita poskytne pre každého široké možnosti či už na aktívny oddych – blízkosť hrádze je ideálna pre tých, ktorí športujú, ale tiež aj pre tých, ktorí uprednostňujú relax pri kultúre, alebo pri kávičke či poháriku vína na terase s výhľadmi na Dunaj.

Parkovanie je zabezpečené dvomi vyhradenými parkovacími miestami v garáži bytového domu – hneď oproti vchodu – suchou nohou sa dostanete priamo do bytu.

Majiteľ uprednostňuje dlhodobý prenájom pre jednotlivca, pár, prípadne rodinu s dieťaťom.   

K cene nájmu sa pripočítava suma 350 Eur / mesiac za energie vrátane TV, internetu a služieb domu (recepcia, SBS,…) a 100 Eur / mesiac za každé parkovacie miesto t.j. 200 Eur / mesiac za obe miesta.

Pri podpise zmluvy sa platí mesačné nájomné + energie + dve parkovacie miesta v celkovej sume 1 750 Eur + depozit vo výške celkového mesačného nájmu 1 750 Eur + provízia pre RK vo výške ½ celkového nájmu.

Voľný okamžite. V prípade ďalších otázok a dohodnutia si obhliadky ma neváhajte kontaktovať.  

Vlastnosti

 • Dobrá lokalita
 • Garáž
 • Ihneď voľný
 • Individuálne kúrenie
 • Klimatizácia
 • Likvidácia odpadkov
 • Loggia
 • Pivnica
 • Recepcia
 • Samostatné WC
 • Sušička
 • Umývačka riadu
 • Výťah
 • WiFi
 • Zariadený