Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
info@timireal.sk

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v STAROM MESTE

Janáčkova, Bratislava, Slovensko

Detaily

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový zariadený byt o celkovej výmere 59 m2 (byt 56 m2 + balkón 3 m2). Byt sa nachádza na ulici Janáčkova v Bratislave v mestskej časti  Staré Mesto. Orientácia bytu: spálňa – SZ do slepej ulice a obývacia izba s kuchyňou a balkónom – JV do uzamykateľného dvora prístupného len pre vlastníkov bytov. Byt sa nachádza zvýšenom prízemí viac ako 2,5 m nad zemou. Na všetkých oknách sú elektrické vonkajšie žalúzie. 

Byt má ideálnu dispozíciu: – vstupná chodba so vstavanou skriňou, samostatné WC s umývadlom, samostatná kúpeľňa s umývadlom, vaňou, skrinkami a práčkou, nepriechodná izba – spálňa so vstavanou skriňou cez celú dĺžku izby a manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom kompletne vybaveným spotrebičmi, barový pult so stoličkami, rohová sedacia súprava a TV.

Byt ponúka bývanie vo vynikajúcej a tichej lokalite Bratislavského Starého Mesta s pešou dostupnosťou do úplného centra. Občianska vybavenosť v pešej dostupnosti: obchody, reštaurácie, kaviarne, vinotéky, bary, kiná, služby, nemocnica. Pri dome sa nachádzajú zástavky MHD – trolejbusy a električky. 

Parkovanie je možné pred domom (spoplatnené parkovanie BA – Staré Mesto), prípadne je k dispozícií aj jedno parkovacie miesto v neďalekej novostavbe SKY PARK (cca 10 min pešo) za doplatok 50 Eur / mesačne.  

Majiteľ uprednostňuje dlhodobý prenájom pre jednotlivca, pár, prípadne pár s dieťaťom. K cene nájmu sa pripočítava suma 155 Eur / mesiac za energie vrátane TV, internetu.  Pri podpise zmluvy sa platí mesačné nájomné + energie v celkovej sume 850 Eur (900 Eur s park. miestom) + depozit vo výške celkového mesačného nájmu 850 Eur (900 Eur s park. miestom) + provízia pre RK vo výške ½ celkového nájmu. Voľný okamžite. V prípade ďalších otázok a dohodnutia si obhliadky ma neváhajte kontaktovať. 

Vlastnosti

  • Balkón
  • Ihneď voľný
  • Samostatné WC
  • Tichý
  • Vaňa
  • Vstavaná skriňa
  • Zariadený
  • Zrekonštruovaný