Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
info@timireal.sk

Predaj 3-izb. bytu s balkónom a garážovým státím v Miloslavove časť Alžbetin Dvor

Agátová 10, 900 42 Miloslavov-Alžbetin Dvor, Slovensko

Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj klimatizovaný 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím, nachádzajúci sa v obci Miloslavov časť Alžbetin dvor na ulici Agátová. Byt o celkovej výmere 74,25 m2: byt 67,15 m2 + pivnica 1,76 m2 + balkón 5,34 m2  sa nachádza na 3/3 bez výťahu. Orientácia je ideálna – juhovýchod. Pre dispozíciu viď priložený pôdorys. 

Dispozícia bytu: vstupná hala, vstupný šatník, samostatná kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatné WC, kuchyňa s jedálenskou časťou a špajzou prepojená s obývacou izbou kde je výstup na balkón s krásnym výhľadom na RD a dve samostatné izby. Jedna izba nemá okno len sklobetónové kocky pre denné svetlo. V dennej časti bytu medzi kuchyňou a obývacou izbou sa nachádza klimatizačná jednotka a je umiestnená priamo oproti dverám oboch izieb, ktoré vie tiež vychladiť. 

Súčasťou kuchynskej linky sú spotrebiče: plynová varná doska s digestorom, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu 60 cm,  chladnička s mrazničkou. Zariadenie v byte môže zostať po dohode pre nového majiteľa. V obývacej izbe sú plastové okná a v izbe je strešné okno so sieťkou. Do bytu je privedená optika od spoločnosti Telekom.  

Byt ponúka tiché a komfortné bývanie v lokalite blízko BA, len cca 7 km od napojenia na diaľničný obchvat R7 a cca 20 km od Bratislavy. V obci Miloslavov je aj železničná stanica s priamym spojením do BA. 

Bezproblémové je aj parkovanie, ktoré je zabezpečené garážovým státím priamo pod bytovým domom – prejdete suchou nohou do bytu, pričom cena za garážové státie je už zahrnutá v predajnej cene za nehnuteľnosť. Pozemky pod bytovým domom a v okolí bytového domu sú odkúpené vlastníkmi bytov. Na pozemkoch v okolí bytového domu sú zriadené vyhradené parkovacie miesta len pre majiteľov bytov. 

Byt je kúpou voľný. Platba možná aj na HYPO úver. Energetický certifikát na vyžiadanie. 

V prípade ďalších otázok a dohodnutia si obhliadky ma neváhajte kontaktovať.

Vlastnosti

  • Balkón
  • Garáž
  • ihneď voľný
  • Klimatizácia
  • Pivnica